آبلیموی 1 لیتری

آبلیموی 1 لیتری گالری تصاویر

محصول جدید

عنوان محصول: آبلیموی تازه
وضعیت محصول: تازه
وزن محصول: 1 لیتر
شیوه نگهداری : دور از نور مستقیم خورشید و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
نوع بسته بندی : بطری

280,000 ریال

1000 عدد موجود

معرفی محصول: آبلیمو از انواع لیموی کوچک و بزرگ دست چین شده تهیه و به بازار عرضه می­گردد و آبلیمو سرشار از ویتامین Cمی­باشد برای سلامتی بسیار مفید است.

در درمان 220بیماری تأثیر مستقیم دارد.

معجزه ای در طبیعت، که هم درمانی برای سرماخوردگی و هم گرمازدایی میباشد

خواص محصول: آب لیمو طبیعی از مؤثرترین راه­ها برای کاهش وزن و افزایش چربی سوزی در بدن است. کم کالری و نشاط آور است و در تقویت سیستم ایمنی بدن . سلامت قلب و عروق ،کبد و مجاری ادرار ،سلامت دهان و دندان و درمان دیابت کمک شایانی میکند .آبلیمو به سم­زدایی کبد کمک می کند، ضد سرطان ، رفع کننده ورم معده، ضد عفونی کننده­ای قوی برای دستگاه هاضمه، ضد یرقان و کم خونی، بر طرف کننده آسیب­های پوستی، ، درمان سردرد ،رماتیسم و سیاتیک نیز هست و بسیار فراتر از آنچه در بالا نوشته فواید آن را بر شمرده ­اند

ویژگی بسته بندی: بطری 1 لیتری

ویژگی منحصر به فرد محصول ما: آب لیمویی کاملاً طبیعی بوده و از موادهای مصنوعی و صنعتی در این محصول بکار نرفته و از لیموی تازه جهت آبگیری استفاده شده است.

غذاهایی که می­توان با آن پخت: جهت تهیه سس سالاد، جهت طعم دهی به انواع خورشت، ماهی و کله پاچه و... استفاده میشود و در دیگر غذاهای گوشتی می­توان بعنوان طمع دهنده طبیعی استفاده شود.

توصیه­ های مربوط به روش مصرف: استفاده بیشتر از حد ممکن است باعث ترش کردن معده شود .هر روز صبح آبلیمو و عسل بنوشید تا شاهد اثرات مفید آن باشید

توصیه­ های مربوط به روش نگهداری: آبلیمو را در جای خشک و خنک نگهداری کنید، برای پیشگیری از زنگ ­زدگی می­توان از درب­ های پلاستیکی استفاده نمود.

نوشتن نقد و نظر

آبلیموی 1 لیتری

آبلیموی 1 لیتری

عنوان محصول: آبلیموی تازه
وضعیت محصول: تازه
وزن محصول: 1 لیتر
شیوه نگهداری : دور از نور مستقیم خورشید و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
نوع بسته بندی : بطری

مــحصولات مرتبط