ترشی شور

ترشی گالری تصاویر

محصول جدید

عنوان محصول: ترشی شور

وضعیت محصول: تازه

وزن : 500 گرم

شیوه نگهداری : در یخچال نگهداری شود.

نوع بسته بندی : ظرف درب دار

87,500 ریال

1000 عدد موجود

1 کیلوگرم
در یخچال نگهداری شود.
ظرف درب دار

معرفی محصول:چاشنی دوست داشتنی بسیاری از مردم چه در ایران و چه در تمام دنیا با طعم­ها و ظاهر متفاوت از یکدیگر، معمولاً تمامی میوه­ها و سبزیجات و حتی صیفی­جات و ... قابلیت ترشی شدن را دارند اما روش تهیه هر یک متفاوت از دیگری است.

خواص محصول:به خاطر وجود سرکه که در ترشی موجود است ترشی قابلیت کاهش قند خون را دارد که برای دیابتی­ها در حد اعتدال مصرفش مانعی ندارد چون تهیه ترشی­ها معمولاً از سبزیجات و میوه­جات مفید و ارزشمند با خواص غذایی خوب استفاده می­شود، و چون از حرارت در آن استفاده نمی­شود، تا حدی خواص آنها در ترشی باقی می­­مانند، و به دلیل تخمیر در اثر فعالیت نوعی باکتری در تولید ویتامین­های گروه B نقش داشته و مانند پروبیوتیک عمل کرده و بر سلامتی گوارش تأثیرگذار خواهد بود. وجود سرکه در آن همچنین باعث جلوگیری از فساد خوراکی­ها و سم­زدایی در بدن می­شود و صفرا را از بین می­برد.

واحد حجمی: 500 گرم

ویژگی­های بسته ­بندی: ظرف­ های درب­ دار

ویژگی منحصر به فرد محصول ما:به صورت طبیعی و خانگی و به دور از روش­های صنعتی تهیه و عرضه می­­شود.

توصیه­ های مربوط به روش مصرف:در کنار اکثر غذاها می­توان به عنوان چاشنی و اشتها آور استفاده کرد، اما زیاده­روی در مصرف آن باعث آسیب زدن به معده و دندا­ن­هامی­شود. کسانی که زخم معده  دارند یا داری رفلاکس معده هستند و یا معده و روده تحریک­پذیر دارند و یا سوء هاضمه مبتلا هستند ترشی نخورند در ضمن ترشی را با ماست نباید مصرف کرد.

توصیه­ های مربوط به روش نگهداری: نگهداری طولانی مدت ترشی به کاهش ارزش تغذیه­ای مانند ویتامین C و اسید فولیک مواد آن می­انجامد

نوشتن نقد و نظر

ترشی شور

ترشی شور

عنوان محصول: ترشی شور

وضعیت محصول: تازه

وزن : 500 گرم

شیوه نگهداری : در یخچال نگهداری شود.

نوع بسته بندی : ظرف درب دار

مــحصولات مرتبط