مشتری عزیز سلام!

ما در اینجا به شما خواهیم گفت "چرا از فروشگاه ترآوند خرید کنید" تراوند محصولات بسیار خوشمزه،مطمئن و با کیفیتی را برای خانواده های ایرانی فراهم کرده است. محصولات ترآوند ویژگی های بسیاری دارند در ادامه به چند مورد از آنها اشاره میکنیم....

1-محصولات کاملا سالم،بهداشتی و خانگی

سلامت و بهداشت درمحصولات ترآوند حرف اول وآخر را میزند. این محصولات بصورت خانگی و بهداشتی  تهیه می شود. همچنین در فرآیندی بهداشتی نیز،محصولات درخواستی شما بسته بندی شده وبا شیوه ای بهداشتی و مطمئن در همان روزبرای شما ارسال می شود.

2- ارسال سریع ، آسان ومطمئن

پس از ثبت درخواست شما و بسته بندی محصولات ، زنبیل خرید شما در یک یخچال کوچک به پیک برای ارسال تحویل داده می شود.پیک های فروشگاه ما با توجه به زمان خرید، به سرعت زنبیل خرید شما را درب منزل به شما تحویل می دهند.شما می توانید در زمان تحویل و در صورت بروز مشکل در یک محصول آن را مرجوع کرده تا دوباره محصول مورد نظر شما تهیه و برای شما ارسال گردد.

3- خرید آسان ، با کیفیت و مناسب ترین قیمت

ما در ترآوند ، سعی نموده ایم تا شما در یک فرآیند ساده و با چند کلیک محصولات موردنظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

 

4- خرید آنلاین و پرداخت در محل

 پس از ثبت درخواست می توانید به صورت آنلاین و به راحتی از طریق درگاه بانکی مبلغ سفارش خود را برای ما واریز نمائید.

 

5-تخفیفات ویژه

ترآوند به منظور خدمات بیشتر به مشتریان و ارج نهادن به آنها ،طرح های تخفیفی بسیاری را در بخش تخفیفات ویژه قرار داده است. طرح هایی همچون طرح خرید اول ، طرح پکیج ویژه خانواده ، طرح معرفی دوستان، خرید اشتراکی محصولات و...

 

... ترآوند حس خوب تازگی و طراوت....